Jsou to džíny. České ženy si je zvykly nosit všude. Bohužel nezřídka kdy je vidíme na ženách i v divadle, a to rozhodně v pořádku není! Ženy by si měly uvědomit, že džínyjsou sice fajn ale buď k tričku, jako sportovní část oblečení nebo k halence, koženým botám a sáčku, jako pohodlná volba do zaměstnání. Do divadla ale vážně nepatří, ať už si k nim oblékneme cokoli.

Spodní prádlo

České ženy stále nejsou soudné. Klidně si pod bílé tričko vezmou černou podprsenku a tváří se spokojeně. Navíc, pokud je spodní prádlo zaryté do kůže a vytváří po zádech nebo vedle podpaží tukové bochánky, věřte, že koukat se na to je vážně mučení!

Oblíbené legíny

Ani legíny neumění české ženy v mnoha případech nosit. Pokud si je oblečení pod tuniku, šaty, dlouhé módní košile, pak je vše v naprostém pořádku, a to i přesto, ž původně byly legíny určené pouze jako součást sportovního oblečení. V mnoha případech si je obléknou ke krátkému svetru a krátké bundě a domnívají se, jak nejsou in. Opak je ale pravdou! Pokud se k tomu přidá ještě ten fakt, že spodní prádlo prosvítá, protož legíny bývají kolikrát i dost slabé, je to vážně vrchol nevkusu!

Máme mnoho doplňků

Říká se, že méně je někdy více a v případě našich doplňků to platí zrovna tak. Pokud si potrpíme na výrazné šperky, už bychom si neměli brát blyštivou kabelku. Zpravidla je ideální mít na sobě jen jeden výrazný doplněk a doplňkem je i kabelka, na což se často zapomíná. Co se kabelky týče, kromě její barevnosti mysleme i na její velikost.

Velká kabelka je sice praktická a vejde e do ní hodně, pro ženu důležitých, věcí, ale nemůžeme si ji vzít úplně všude. Raději si do ní vložme kabelku menší, nebo psaníčko, které vždy v případě potřeby máme po ruce.
Ať už se chystáte kamkoli, přeji vám ať si vše užijete a co nejméně módních přešlapů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup