Přemýšlíte nad tím, že byste si mohli na skla od auta nalepit třeba autofolie? Jistě je to dobrý nápad, jaké výhody vás o tom pevně přesvědčí?

Autofolie vás ochrání před vedrem, světlem i zloději – Jak je vybírat?

Folie na sklech u auta mají své opodstatnění a jsou velmi praktických doplňkem. Nejenže u vás nemusí trápit rozpálený interiér v létě, ale můžete si být jistí, že do auta už vám nikdo neuvidí a přitom vy budete mít stále stejný výhled. Folie zachovávají velmi přirozený vzhled skel, navíc mají řadu výhod. Určitě sami znáte ty situace, když se v létě chystáte nasednout do vozidla, ale nemůžete, protože interiér a zejména sedačky jsou úplně rozpálené. Někdy je problém dotknout se i volantu. Právě autofolie tento problém hravě vyřeší.

autofolie se na cestách hodí

Spolehlivě odrazí paprsky slunce

Autofolie na okna nanofilms.cz zabrání tomu, aby byl interiér vozidla příliš rozpálený a v autě je tedy rozhodně lepší teplota, i když nemají folie úplně vlastnosti jako klimatizace, výrazně zlepší teplotu v autě. V letních měsících, kdy teplota venku atakuje vysoké třicetistupňové hodnoty, se opravdu nevyplácí stát na slunci, jenže stín se na parkovištích obvykle hledá těžko. To už vás nemusí trápit, autofolie se postarají o to, aby interiér nebyl rozpálený. Určitě je to vhodné i v případě, že sebou vozíte malé děti, které sedí na zadním sedadle. Právě velkým zadním sklem sluneční svit proniká velmi výrazně a auto se rozpaluje.

Léto a sluníčko tak už vás nebudou muset děsit. Další výhodou je i to, že do vašeho auta už nebude tolik vidět, to může odradit případné zloděje, kteří tak nebudou moci zjistit, co ve vašem vozidlem je. Nic si neobhlédnou, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že ani nic neukradnou. No a kromě toho získáte i ochranu proti UV záření. Vaše auto tak bude mnohem lépe chráněno ve více ohledech.

chraňte auto před sluncem

Pozor na to, jaké folie vyberete

U nás ale nejsou povoleny všechny typy autofolií. Především musíte zvolit ty homologované, nehomologované folie nejsou povoleny, a tudíž za jejich využívání hrozí i pokuty. Neprošli byste pak ani pravidelnou technickou kontrolou. Navíc to, že ostatní neuvidí do vaše vozidla je i velmi komfortní a zachováte si tak jistou míru soukromí, vy přesto budete mít výhled ven stále stejný a jasný.

Určitě si chcete dopřát to nejlepší i při jízdě automobilem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup