Takovým prvkem může být dřevěná zástěna. Dřevěné plotové zástěny Pergoly-trutnov.cz nabízí výrobu kvalitních dřevěných zástěn. Jsou vyrobeny z evropských dřevin, Smrku, Borovice či Sibiřského modřínu. Zákazník má možnost si vybrat zástěnu ze základní, katalogové, nabídky. Jsme však schopni přizpůsobit rozměry, tvar i samotný vzhled přání zákazníka.

Dřevěná zástěna není plot

K čemu je zahradní zástěna primárně určena? Především k oddělení dvou typů zahradních prostor. Například pro oddělení užitkové části zahrady, od té společenské. Nebo také pomocí zástěny oddělíte od zbytku zahrady dětský koutek, kde budete instalovat herní potřeby pro děti, pískoviště, trampolínu či houpačky. Může jít ale i o soukromí zajišťující místo, vedle terasy, případně pergoly. Díky němu získáte diskrétní zónu, kde se budete moci i věnovat opalování, třeba i tak jak vás pán bůh stvořil, aniž byste se museli obávat, že přilákáte nevhodnou pozornost vašich sousedů nebo kolemjdoucích.

Materiál pro výrobu dřevěných zahradních zástěn pečlivě vybíráme. Klademe důraz na to, aby hranoly i pohledové prkna neměly dřevěné kazy – suky. Rovněž hranoly vybíráme naprosto rovné, nezkroucené. Veškeré řezivo používané na stavbu dřevěných zahradních zástěn je hloubkově, tlakově impregnováno. Což zaručuje dlouhodobou životnost materiálu a jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům. To ale neznamená, že bychom nedoporučovali dřevěné zahradní zástěny udržovat, čistit a každoročně napouštět dalšími ochrannými nátěry nebo oleji.

Dřevěná zástěna z kůlů

Dřevěné zahradní zástěny vám můžeme sami postavit, případně si od nás můžete zakoupit jejich stavebnici. Stavba je velice jednoduchá, a zvládne ji každý šikovnější zákazník. Chce to jen na počátku stavby vše dobře vyměřit a při postavení zástěny uhlídat její vertikální orientaci. Při stavě si vystačíte s akuvrtačkou, respektive se šroubovákem. Ve stavebnici je přiložen rovněž veškerý spojovací materiál.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup