Ahoj dámy a pánové a především Vy, kteří milujete boubelky a baculky. To, co se mi stalo v tomto roce dva tisíce dvacet tři na zářijové dovolené v Chorvatsku, mně snad nikdo neuvěří. Poznal jsem tam na pláži dvě opravdu kozaté urostlé sexy baculky. A s těmi jsem měl celý týden opravdu skvělý, dá se říct nejlepší SEX A PORNO ZDARMA. Jmenuji se Michael, nepleťte si to s jménem Michal. I když, když se tom tak vezme, svátek slavíme ve stejný den, každoročně dvacátého září, a to je tak nějak dva až tři dny před astronomickým podzimem. No, a zrovna v ten termín jsem byl s mojí mamkou na dovolené u moře. Moje žena se mnou nemohla jet, protože měla jen tři týdny dovolené v létě a jelikož já moc nemám rád ty letní horka, vyslal jsem ji na dovolenou s její kamarádkou Denisou, aby si užily horké červencové počasí na Mallorce. No, a já vyjel až v září šestnáctého s cestovní kanceláří, abych nemusel řídit auto tisíc kilometrů a také si trochu odpočinout od lidí, protože v sezóně je to fakt hlava na hlavě a obzvlášť v Chorvatsku.

Už dlouho jsem nikde nebyl na dovolené autobusem a myslel si, že to bude pohodlné cestování. Ale úplně jsem zapomněl, že ty sedačky v autobusech jsou otřesné, tvrdé, divně tvarované, takže o nějakém spánku a příjemném cestování nebyla řeč. Co deset minut jsem se musel otáčet na bok, do toho mi začal zadní nepřizpůsobivý zavalitý soused kopat koleny do mého sedadla a další děda před námi pořád chrápal, a ještě k tomu řidič autobusu nastavil topení na osmnáct stupňů, a až když si všichni stěžovali, že je v autobuse zima, tak to k ránu zapnul. Jinak cesta do Chorvatska uběhla docela rychle, sice jsme byli všichni v autobuse zlámaní jak půl grešle, ale kolem půl deváté jsme byli na místě a čekali další čtyři hodiny na ubytování. Myslím, že příště na dovolenou poletím raději letadlem, nebo někomu řeknu, aby jel s námi a budeme se po cestě střídat v řízení auta.

Takže nejprve o sobě napíši pár cenných údajů. Mé jméno mi vybrali moji rodiče před devět a třiceti lety a prý to bylo proto, protože zrovna v té době byly v rádiu písničky jejich oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona a zrovna jim v tom roce někdo přivezl nějaké nahrávky tohoto úžasného zpěváka a bylo jasno. Mým krásným jménem se honosí i tyto známé osobnosti, třeba některé znáte: „Český politik Žantovský, americký plavec Phelps, německý automobilový závodník Schumacher, americký basketbalista Jordan, americký herec Douglas či Michael J. Fox, nebo York. Dále irsko-britský herec Michael Gambon – představitel Albuse Brumbála z harryho Pottera, český hudební skladatel Kocáb, rokenrolový zpěvák Michael „Miki“ Volek a můj strážný (nejznámější) archanděl Michael.“

smyslná žena

Jsem blonďatý a měřím cirka metr devadesát a mám velice mladistvý vzhled po rodičích a hubený jsem tak akorát, do těch osmdesáti pěti kilo se vejdu. Pocházím z Velké Bíteše to je fakt malé městečko s pěti tisíci obyvateli a nachází se na Vysočině, v okrese Žďár nad Sázavou. Kdybyste sem někdy zavítali mám pro vás několik typů na výlet, například: „U nás můžete navštívit městské muzeum. Deset kilometrů od nás je lyžařský vlek Zbraslav u Brna a v okruhu dvaceti kilometrů najdete Minigolfové hřiště v Náměšti nad Oslavou, taktéž tam najdete i nádherný zámek. Rozhledny Ocmanice, Fajtův kopec, Křivoš, Babylon, Čebínka. Zříceniny hradů Lúčka, Lamberk, Mitrov, Kraví hora, Levnov. Zámek Rosice, zámek ve Velkém Meziříčí, hrad Veveří a Pernštejn. V létě se můžete vykoupat, opalovat a zároveň zchladit na koupališti Palouky.“

A nyní se vrátím zpět k mému erotickému příběhu z letošní povedené dovolené. Hned po ubytování jsem poslal mamku na pláž, a vysvětlil jí, že se mi chce spát, protože jsem se přes noc v autobuse vůbec nevyspal, a ať mě vzbudí navečer až přijde z pláže, než půjdeme na první večeři. Ta proběhla docela dobře, jídla a nápojů bylo nad rámec, a ještě ten večer jsme se šli projít kolem přístavu. Moc lidí už sedmnáctého září po promenádě nechodilo. A určitě Vás také zajímá, v kterém městě či obci jsme byli v Chorvatsku na dovolené. Takže to bylo v úseku mezi Makarskou a Ploče. Kdo to tam v té střední Dalmácii zná, tak jsme si vybrali hotel v jednom z těchto městeček Tučepi, Gradac, Živogošče, Podgora, Podaca, Zaostrog, Drvenik, Brist, Igrane. Napsal jsem jich sem vícero a záměrně, abych zatajil, v které obci se to všechno přihodilo a neprásknul ty zralé české prsaté milfky „ceckaté maminy“ s kterými jsem si užíval na dovče, aby z toho v budoucnu nebyl malér či kolosální skandál. A i já se tímto trochu chránil, to, kdyby moje ženská někde náhodou četla tento příběh, když věčně brouzdá po večerech na internetu. I ty jména těch mamin jsem musel samozřejmě změnit.

žena u moře

Kolem deváté raní jsme vyšli z hotelu a když koukli na celkem zaplněnou hotelovou pláž, rozhodli jsme se jít po asfaltové silnici o něco dál. Asi za sedm až deset minut jsme přišli k další krásné oblázkové pláži, kde už nikdo nebyl. Sluníčko začalo opalovat a já se poprvé uklidnil a začal relaxovat mé neopálené tělo, které už bylo žhavé po slunečních paprscích. Kolem desáté jsem se odvážil do vody a musím říct, že na to, že bylo sedmnáctého září, byla voda super. Trošku to kazilo to, že zrovna kde jsme měli místo na opalování, vytékal nějaký horský pramen do moře, takže voda byla o pár stupňů chladnější než o sto metrů dál. Ale tak nějak nám to nevadilo. Bylo to něco za něco, buď máte prázdnou pláž s chladnější vodou anebo teplejší, ale naopak přeplněná pláž.

Po vyčvachtání jsem se rozhodl jít na záchod na hotel a vrátil se asi za třicet minut. Mamka se tam v poklidu opalovala, a koukám, že nám přibyly na naší pláži nějaké dvě ukecané mladé ženské a zrovna si to ustaly bokem na deset metrů od naší deky, kterou jsme měli položenou na dvou karimatkách, aby nás netlačilo kamení do zad. Samozřejmě jsem zjišťoval, jak vypadají a musím říct, že měly fakt luxusní postavičky, holky krev a mlíko a obě dvě byly v černých titěrných bikinách, až jim z plavek lezly melouny. Jejich velikost poprsí jsem odhadoval tak na slušné pětky až šestky. I přes ty nevyztužené plavky bylo vidět, že je mají pevné a co mě na nich nejvíc zaujalo, ty jejich velké špičaté bradavky, které propichovaly látku bikin. “Uf, raději se tam nebudu dívat, abych nebyl moc nápadný, to ženský nemají rády, když na ně někdo čumí“.

Začal jsem si hrát na mobilu mé oblíbené sudoku a obrátil se k nim raději zády a občas prohodil u hry na mobilu řeč s mamkou, která si užívala zaslouženého důchodu a to moře už potřebovala jako sůl, protože nemoci se ve stáří nevyhýbají téměř nikomu a byla ráda, že jsem jí pozval na dovolenou, protože už dlouho nikde nebyla a její kamarádky byly slibotechny, a už deset let jí slibovaly, že někam společně vyrazí a skutek utekl, jedna prý nemá peníze, druhá čas a třetí dá všechny peníze svým vnoučatům. Já v produktivním věku nechápu, jak důchodci nemůžou mít uspořeno každý rok deset tisíc na dovolenou z těch důchodů co jim stát posílá. Vždyť mají skoro všichni, koho znám zaplacené byty a chodí jim důchod kolem osmnáct tisíc měsíčně a na placení všeho jsou doma dva. Ale spíš si myslím, že většina důchodců syslí peníze a raději syslí úroky na vkladech a místo toho, aby se jeli ozdravovat k moři, trčí doma a čumí na přiblbé seriály v televizi a čekají na smrt.

nahá žena

Ale dost bylo důchodců, vraťme se k moři. Asi po hodině hraní her a čtení nezajímavého ženského časopisu jsem se šel zchladit do moře a koukám, ty dvě maminy šly zrovna taky do moře a pěkně bez podprsenky s kozami ven. To už jsem po nich mlsně koukal, jak si vykrucují zadečkami po štěrku do vody. Bože ty měly úžasné postavičky, ideální ve tvaru přesýpacích hodin. Do vody jsem zaplul asi po pěti minutách. Než jsem se tam odvážil musel jsem se osmělit, tak proto mi to trvalo tak dlouho, vlézt do vody. Když už jsem plaval asi na deset metrů k nim, raději jsem se ujistil, že jsou to opravdu ženské z Čech a mluví česky. Pozdravil je a přihodil k tomu pozdravu i nějakou srandu. Že mi doktor doporučil jet k moři, abych si tam odpočinul a snížil se mi tam krevní tlak a místo toho, když vidím takové nahé krásky u vody, se mi naopak tlak zvýšil. Holky se mi začaly smát, tak nějak jsme na sebe v mžiku koukli, já plaval k poslední bójce a ony zpět ke břehu.

Ten den jsme s mamkou a s těmi nádhernými kyprými holkami ještě několikrát prohodili řeč a trochu se skamarádili. Den u moře uběhl v poklidu a krásném počasí. Myslím, že mohlo být okolo dvacet osmi stupňům ve stínu, a to bylo pro mě super. Já moc nemám rád ty pařáky v srpnu, kdy je čtyřicítka ve stínu jak vyšitá. Kolem sedmnácté jsme odešli na ubytování, kde jsme měli celkem prostorný pokoj, koukl jsem na internetu na Wifi, zjistil, jaká bude předpověď počasí na zbylé dny a hlásili, že bude fakt krásně. A to mně udělalo velkou radost, protože pamatuji před deseti lety, kdy jsem byl desátého září v Chorvatsku, tak nám počasí na 14 dní nevyšlo a voda v moři byla fakt ledová. Koukl i na webkamery z ostatních chorvatských měst a ostrovů a všude bylo slunečno bez mraků, no prostě paráda.

Konečně ze mě spadl takový ten prvotní stres a já si užíval nádhernou dovolenou.
Večer jsem se šel sám projít do nedaleké sousední vesničky, a zrovna v půl cesty jsem potkal ty dvě ženské z pláže, které si to promenádovaly přímo proti mně. Pozdravili jsme se a hned se vyptávaly, kam jdu, že ony jdou do naší vesničky, protože tam se nic večer neděje a já zase k nim. Nabídl jsem jim, že bychom mohli sednout do nedalekého baru a dát pivo nebo něco jiného na pití, že je zvu. Ony se usmály a že tedy nabídku na nějaký alkoholový drink neodmítnou. V hospůdce přímo u vody moc lidí nebylo, takže na konverzaci jsme měli docela klid. Ta první mladší se jmenovala Míša, a ta starší asi o deset let se jmenovala Katka. Obě dvě mě prozradily, že mají zajímavé povolání ve státním sektoru, ale raději ho zde zmiňovat nebudu. Já jsem hned objednal druhou rundu panáků a asi za dvě hodiny pití jsme už vedli docela živou opileckou konverzaci, která se stočila na téma erotika a co nás u sexu vzrušuje. Střídali jsme se ve vyprávění a u toho byla docela sranda.

sexy žena

Docela jsem byl překvapený, že se holky samy od sebe začaly bavit na toto skvělé erotické téma, protože spousta ženských, když se řekne slovo „SEX MATURE EROTIKA péčko, mrdání a šukání“, odvrátí zrak a přejde na jiné téma. Hned mě začaly jmenovat porno stránky, které navštěvují, když si chtějí udělat dobře, protože jsou obě dvě rozvedené a nemají partnera na sex. Těch stránek na které chodí bylo stovky, ale pamatuji si z jejich vyprávění docela dost, tak například jmenovaly: „LarasPlayground, HotMILFsFuck, 60PlusMILFs, SeducedByACougar, WifeBucket, Tutor4K, 50PlusMILFs, AllOver30, MILFFox, MatureTube, Senioras, CaramelMatur, MilfLove, MomsPornVideos, PornoMatura, DrilledXXX, Assylum, AnalOnly, BigButtsLikeItBig, AssOAss, JustAnalGapes, AnalGalore, BEST BBCAnal tube album a xxx weby kde byly mladé, kozaté BBW dívky, tlusté ženy, tlusťošky a tlustoprdky“.

Asi při třicáté stránce, kterou jmenovaly mě začalo takové to krásné cukání v péru a začalo se mi pomalu stavět a nalévat krví. Ještě že jsme seděly až vzadu u stolu, daleko od sympatického chorvatského číšníka, který nám celý večer naléval a pouštěl k tomu super hudbu. Určitě by to zjistil, kdyby přišel z boku stolu a koukl mi na stehna. Míša která seděla bokem vedle mě, to ale viděla. Když se podívala na bouli od bílých šortek se na mě usmála, pak něco zašeptala Katce do ucha, ta seděla naproti mně a že si odskočí na záchod. Seděl jsem tam dobrých pět minut než se holky vycikaly. Z WC Přišly ještě více naladěné. Míša byla rozepnutá na světle zelené saténové halence o dva knoflíčky více. Katka si už nesedla na její místo, ale přímo vedle mě, měl jsem obě dvě holky z každé strany jednu.

Pak se to stalo, obě dvě mi zajely rukou na stehna a zastavily se až na mém péru, které už bylo totálně stojící a chtělo by vysvobodit. „Ale co teď? Přece nemůžu odejít se stojícím ptákem z hospody, vždyť by se mi číšník a několik hostů u dalších stolů smálo“. Katka mi zašeptala do ucha: „Michaely chtěly bychom si s tebou zašukat u nás na pokoji“. Koukl jsem na ni a jen přikývl a s úsměvem dodal: „Já Vás chci obě dvě, ale musíme pár minut počkat, než mi klesne čurák v šortkách“. Vytáhl jsem peněženku, Míša si zní vzala nějaká Eura a šla zaplatit. Asi po deseti minutách mi péro dovolilo odejít a kleslo do únosných rozměrů. K hotelu, kde byly holky ubytované jsme to měli dobrých dvacet minut svižnou chůzí. Každou chvilku jsme se po cestě zastavili a jednou jsem se líbal s Katkou, podruhé s Míšou. A pak se to stalo. Šli jsme podél pobřeží po nově vytvořené betonové stezce a Míša si vykasala sukni nad stehna, Kačka udělala o samé, opřely se o borovici, roztáhly nohy od sebe a pak už to šlo hladce. Můj penis se v sekundě vzpřímil a nečekal na nic. Oběma holkám jsem dal zezadu tanga kalhotky na stranu a palci zajel do jejich roztažených škvírek. Och bože, ty byly krásně připravené a luxusně mokré. Míša měla jemně vyholenou broskvičku a starší Kačka byla hairy, nevyholená.

pěkná žena

Začal jsme je současně prstovat „palcovat“ a z Katky to teklo jako z Niagarských vodopádů, během pěti minut se přidala i Michaela, a její mokrý orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Chcalo to z nich jak z kurviček, které šoustají profesionálně na webkameře nebo v pornofilmech. Teklo jim to po vnitřních stehnech, na kotníky, až na žabky. Stáhl jsem si kraťasy a trenýrky a nejprve jsem se čurákem zabořil do mladší Míši. Zajel jsem do ní pérem, až po kořen, levou rukou jsem se přidržoval její neopálené velké prdele a druhou rukou jsem mrdal prstem Katku. Koukal jsem po pár minutách vždy na jednu stranu, jestli náhodou někdo nejde po stezce na noční procházku, ale nikdo nikde, čistý vzduch. Obě dvě si vyhrnuly vrchní část oblečení a vysvobodily jejich monstrózní koziska. Začal jsem u toho mrdat Míšu, a při každém přiražení to pláclo krásně o prdel a cecky se jí zhouply. Šukal jsem ji, tak jak jsem nejlépe dovedl.

Ta se udělala docela rychle, vytryskl z ní mohutný mokrý squirt jako první, na zemi pod ní se utvořila louže, jako by jí praskla plodová voda. Pak jsem zabořil mokrého šulína do čekající Katky, v té jsme se ztratil úplně celý. Abych ji udělal, musel jsem střídat čuráka a ruce, a nakonec jsem ji vyfistoval rukou, protože ji měla extrémně roztaženou a takové tlusté péro, kterým bych ji udělal jsem tedy neměl. Nakonec přišla řada na mě, holky si čuply přede mě jako děvky a střídavě mi ho honily a kouřily. V tom nejlepším mi Míša zatahala za koule, zmáčkla je a celou dávku si nechala nastříkat na mandle, teklo jí to z pusy, že se tam málem z té obří dávky zakuckala až zadusila. Ale všechno to spolykala a neucukla. Bože, já jsem byl nádherně vysemeněný. Už jsem to potřeboval, zažít letní románek na dovolené.
Holky jsem doprovodil až k jejím hotelu, rozloučili jsme se skvělou líbačkou a dlouhým francouzákem, a z Míšiny pusy bylo cítit ještě mé sperma, které jsem jí před patnácti minutami zaplnil. A že se tedy uvidíme zítra na pláži. Hned na druhý den po snídani jsem šel s mamkou na pláž a holky se tam už navzájem natíraly olejem a samozřejmě jsme dělaly jako že nic, aby to naše včerejší tajemství před mamkou neprasklo, jen jsme se pozdravily a občas prohodily řeč. Ten den tam přišly i baculaté holky z Ukrajiny a skoro všechny se tam opalovaly nahoře bez. Z té naší soukromé pláže udělaly nude beach. Miluji porno baculky a boubelky a tohle byl vždy můj sen, mít na dovolené kolem sebe nahé ženské, které se tam opalují bez plavek. Úplný ráj na zemi.

vášeň

Mamka pak šla přes poledne na hotel, odpočinout si od sluníčka a já šel za Míšou a Kačkou na deku, ty mě hned pozvaly na večerní šoust k nim do apartmánu. Samozřejmě jsem jim řekl, že po večeři přinesu flašku tvrdýho alkoholu, ať koupí nějakou Colu nebo jinou limonádu na zapití a pěkně si to zopakujeme ve trojce. Ale tentokrát v posteli na měkkém.

Další zbylé dny byly přímo fantastické. Sexovali jsme pravidelně okolo deváté večer a na příští rok jsme se domluvili, že pojedeme ve stejný termín na stejné místo na dovolenou. Uf, jak já se těším na ty pořádné mlíčnices obřimi ceckami. Není nad to, mít sex kyprými českými holkami.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší LIVE XXX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (19 votes)