Jsem taková, že moc ráda pořádám různé oslavy anebo párty u nás na zahradě. Mě tohle vždycky bavilo a také baví, takže už jako malá holka jsem také pořádala různé oslavy, které třeba chtěli uspořádat moje kamarádky anebo kamarádi. Mě tohle bavilo a já jsem si říkala, že moje budoucí povolání bude asi nějaký catering. A proto jsem šla hned v šestnácti letech na jednu brigádu, která se právě zajímala o catering. Naprosto ideální pro mě! Samozřejmě, že vždycky na cateringu musí být všechno dokonalé. A to například ubrusy na svatbu nebo třeba například i ubrus na zahradní stůl.

Mám ráda světlé ubrusy.

A také nepřipadá v úvahu, aby to bylo špinavé anebo nějak znečištěné. Všechno musí být dokonalé čisté a samozřejmě také vyžehlené. Dále také když třeba máte kulaté stoly a chcete na to ubrusy, tak také musí být opravdu perfektně nažehlené a upravené. To samé také platí, když si pořídíte obyčejný ubrus na stůl. Musí to být všechno v dokonalém pořádku, aby se hosté tam cítili vážně skvěle a měli pocit takový, že jsou v čistotě a v bezpečí. Naposledy jsem dělala takovou pěknou párty pro mou sestřenici, která slavila třicáté narozeniny. Na webové stránce tentino.cz se podívala na ubrusy a další potahy, které by se jí hodily na její party.

Čistota na prvním místě.

A jsem jí doporučila světle růžové a bílé pěkné ubrusy. Byla jsem ráda, když moje sestřenice s tím nadšeně souhlasila. Vybraly jsme krásné bílé ubrusy a také fialové potahy na kulaté stoly a také na židle. Také si tam sestřenice koupila na svou oslavu párty stan, takže všechno k sobě krásně ladilo a opravdu celá oslava vypadala perfektně. Dokonce i atmosféra a občerstvení a nápoje byly skvělé, že každému se tam líbilo. Já jsem si řekla, že by to hle cateringové povolání bylo určitě pro mě. A tak jsme si řekla, že budu mít cateringovou firmu. Také mě velmi potěšilo, že moje sestřenice šla do podnikání se mnou. Takže ubrusy na svatbu a také ubrusy na zahradní stůl nebo také ubrusy na kulaté stoly jsou náš denní chleba.