Sáčky na zip ocení i milovníci deskových a karetních her a sběratelé. Jako velmi levný a praktický materiál pro ukládání nejrůznějších předmětů jsou naprosto ideální.

Hrací karty a pexesa – zájezdy na hory, pobyt na letním táboře a kdekoli jinde na dovolené si jen stěží dokážeme představit bez společenských her, zvláště za nevlídného počasí, nebo večer při posezení u kávy. Karetních her a pexes existují stovky a doma máme obvykle v zásobě karty jednohlavé, dvouhlavé, canastové, a několik druhů pexes s různými motivy. Se zip sáčky nemusíme řešit dilema, kam karty ukládat, aby se nezašpinily, neztratily a nenavlhly. Jednoduché řešení, které nevyžaduje speciální místo v šuplíku kvůli rozměrným krabičkám.

canastové karty

Nálepky a kartičky – sběratelskou vášeň může jen stěží pochopit někdo, kdo nic takového nezkusil. Obvykle se ke sbírání nejrůznějších předmětů dostáváme již v dětství a některým z nás to přetrvá až do seniorského věku. Může to být doslova cokoli, od drobných poštovních známek až po vojenskou techniku nebo dokonce funkční či vyřazená letadla. Nejčastěji však sbíráme drobnosti – různé kartičky, tácky, nálepky, odznaky a samolepky od krabiček od zápalek. V poslední době je obrovský zájem o tematicky laděné karty z oblasti sportu (hokej a fotbal), techniky a přírodních věd. Karty pak putují na různé burzy, kde se prodávají a vyměňují, ale podstatným hráčem v této sběratelské vášni je ideální obal, který chrání exponáty před poškozením. A tím je docela obyčejný igelitový sáček se zipem.

druhy koření

V jednoduchosti je krása – sáček dokonale chrání před všemi vlivy, které na jeho obsah mohou působit, snad jen s výjimkou násilného fyzického poškození a slunečního UV záření. Pro běžné ukládání do zásuvek a vitrín je tím nejvhodnějším obalem, co si můžeme zvolit. Je průhledný, lehký, antialergický, zdravotně nezávadný, nezapáchá, snadno se zavírá, životnost přesahuje desítky let, existuje obrovské množství velikostí a hlavně je velice levný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup