Některé erotické salony nabízí službu masáže penisu. Správně zvolená technika podporuje tvorbu testosteronu, zodpovědného za sexuální vzrušení, ale co je důležité – podpoří se tím stabilní a dlouhotrvající ztopoření, aniž by došlo k předčasné ejakulaci.

erotická masérka

Zlepšení erekce

Pravidelná a bezproblémová erekce je jedním z hlavních důvodů, proč se tato technika provádí. Penis je uvnitř vyplněn dutými tělísky, která jsou v klidovém stavu prázdná, a penis tak může volně viset a slouží jako pouhý vývod močové trubice. V okamžiku vzrušení se tělíska rychle naplní krví a tím dojde ke zvýšení tlaku a požadovanému tvaru a tolik diskutovaným rozměrům ztopořeného údu. Je to sice přírodní zázrak, ale lze jej docela jednoduše vysvětlit i s pomocí jednoduchých fyzikálních zákonů hydrauliky.

Na velikosti (délce a průměru) údu až tolik nezáleží, ale na čem záleží, je erekce – schopnost tělíska krví dostatečně naplnit. Tomu může napomáhat masáž penisu mataharisalon.cz. Je to podobné, jako s prokrvováním pokožky a svaloviny při sportovní masáži. Čím lépe proudí krev, tím lepší je erekce. A pokud je masérská technika prováděna citlivě a s intuicí, může přivodit každému muži neuvěřitelnou rozkoš, uvolnění, a silný orgasmus.

Pochopitelně, že masáže nejsou jediným prostředkem, jak docílit dlouhotrvající erekce, důležitá je vhodná životospráva, bez kouření a s omezením alkoholu, svůj vliv má i stres, přepracování, a deficit spánku.

ruka před obličejem

Energetický potenciál

Na co se ovšem často zapomíná, je energetický potenciál samotné masérky. Jemné doteky dlaní a někdy i jiných částí těla, jako jsou hýždě, chodidla, stehna a hrudník, předávají klientovi živoucí energii a tím se zesiluje energetické pole. Dochází k vzájemné energetické interakci a silnějšímu vzrušení, než kdyby si masírování prováděl klient sám. Pozitivní vliv má samozřejmě i pohled na nahé či polonahé ženské tělo, a tak je tento způsob kontaktu výborným řešením, jak podpořit erotickou fantazii a prožít neopakovatelný zážitek, byť přímo nepůjde o pohlavní styk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup