Pravidelná a důkladná péče o pleť by měla být vaším každodenním ranním a večerním rituálem, který byste neměli za žádnou cenu vynechat. Předejdete tak zanícením pórům, povadlé pleti a dalším problémům. Zvolte takovou kosmetiku, která je vhodná pro váš konkrétní typ pleti.

Typy pleti
–          normální
–          smíšená
–          suchá
–          citlivá
–          zralá

Z důvodu rozdílných potřeb každého typu pleti vyžaduje každá svoji specifickou péči k tomu, aby byla krásná, zářivá a dokonalá. Vyberte si značku kosmetiky, která vám bude vyhovovat a která je vhodná pro váš věk a váš typ pleti nebo pro vaše problémy, kterými může být například akné, a to i v dospělém věku.

Jaké kroky v péči o pleť se vyplatí nepodcenit:
·         důkladné odlíčení makeu-pu a nečistot, a to každé ráno a večer
·         použití vhodného krému pro konkrétní typ pleti
·         alespoň 1x týdně provést peeling pleti, který odstraní odumřelé části a pleť projasní
·         alespoň 1x týdně si dopřejte pleťovou masku

K odlíčení vaší pleti můžete zvolit různá odličovací mléka, gely nebo micelární vody, které se v poslední době těší stále větší oblibě a po kterých už není nutné pleť oplachovat. Ušetříte tak i při vašich každodenních rituálech i nějaký ten čas. Neobejdete se samozřejmě také bez vatových odličovacích tamponků. Při zvolení odličovací kosmetiky záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat. 

Mezi další a neméně důležitou péči patří péče zevnitř. Je tedy důležité, co během dne jíte a pijete, proto nepodceňujte ani vaše stravovací návyky. Zaměřte se především na dostatek tekutin – taková čistá voda působí na pleť blahodárně. Zároveň je také důležitá dostatečná konzumace ovoce a zeleniny. Díky dodržování rad péče o pleť tak budete krásná nejen uvnitř, ale i navenek. Zkombinujte pravidelnou péči o pleť zvenku a nepodceňte ani péči zevnitř a vaše pleť bude hebká, jemná a svěží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup