Je pravda, že naše povahové rysy ovlivňují to, jak se každý z nás chová. Rysy ale dokonce ovlivňují i to, jak se oblékáme. Jakmile najdete své znamení, položte si otázku, jestli to sedí i na vás.
Beran – Co se týká toho znamení, potřebují něco, co je pohodlné a nebude je v žádném případě omezovat v pohybu. Rádi si oblékají džíny, triko a nějaké stylové tenisky.
Býk – Býci naprosto milují luxus, kvalitu a v neposlední řadě také pohodlí. Nejčastěji tedy vsází na něco jednoduchého. Jedná se ale o drahé značkové oblečení. Jestliže se jim nějaký kousek zalíbí, jsou ochotni za něj utratit majlant.
obrázek zvěrokruhu
Blíženci – Jen málokterý má jeden určitý styl. Každého uvidíte nejspíše jinak. Nechávají se velmi ovlivnit svou náladou. Jednou se cítí na něco retro, jednou na něco romantického apod. Svou povahu, která je přelétavá, rozhodně nezapřou ani v tomto ohledu.
Rak – Pro něj je typický romantický styl. Obléknou se nejraději do šatů, které mají květinový vzor. Milují baleríny, lodičky i vintage kousky. Do módy často zrcadlí své emoce. Slova jako sportovní nebo praktické jim jsou cizí.
Lev – Lev vždy potřebuje něco, co bude originální a hlavně značkové. Pokud mají dost peněz, pak právě oni utrácí nejvíce za oblečení. V oblibě mají kousky, které jsou výraznější a dokážou zaujmout.
Panna – Panny ladí svůj šatník tak, aby k sobě vše ladilo. Mají svůj styl, kterého se drží. Mají pár svých oblíbených kousků, které spolu fungují. Nemají potřebu nakupovat tunu oblečení.
astrologie a mysticismus
Váhy – Ty představují módní maniačky. Móda je důležitou částí jejich života. Běžně si nakupují velkou spoustu nových kousků. Nakují v obchodech jako je  H&M či Zara.
Štír – Je pro ně typický business styl. Stylové košile, pouzdrové šaky, saka apod. Obléknou si cokoliv, co se jim líbí a na druhé neberou ohled.
Střelec – Nejvíce tíhne k džínům a barevným trikům. Mají rádi veselé kousky a sportovní styl. Jsou podobní jako berani.
Kozoroh – dává přednost nadčasovým kouskům. Na experimenty jej neužije. Milují staré kousky a nemají potřebu kupovat věci, které se v kurzu udrží jen chvíli.
Vodnář – I když miluje oblékání, na trendy jej neužije. Objevují se v originálních outfitech, které na první pohled zaujmou. Rádi nakupují v second handech.
Ryby – Nemají zapotřebí vystupovat z davu. Nečekejte na nich nějaké extra kousky. Spíše něco elegantního a také jednoduchého.