Jistě se zajímáte o to, jak v některých situacích jednat se slečnami. Co je dobré před nimi neříkat a co je naopak velmi dobré říkat. Pokud vás zajímá tato tématika, tak pokračujte ve čtení dále.
 
Určitě se všichni (i dámy) shodneme na tom, že jsou to komplikované bytosti. Jeden doktor o nich napsal knihu a v ní popisuje vše, co o dívkách víme. Knížka má více jak sto stran a tyto strany jsou všechny prázdné. Osobně mi tato „kniha“ přijde vtipná.
černé ženy
Říká se o nich, že jsou to drbny. Možná na tom bude něco pravdy. Průměrný čas, po který dokáže udržet jemné pohlaví tajemství je něco málo přes 47 hodin. Stačí jim tedy pouze dva dny a poté už ze sebe vyklopí vše, co ví. Mohou se však vymluvit na to, že z nich mluvilo víno. Jedna nebo dvě skleničky vína totiž „drbání“ urychlují.
Velice jim záleží na vzhledu. Jistě se najdou i ty, které o svůj vzhled moc nedbají. My se však zaměříme na ty, kterým není lhostejný. Přemýšlí o svém vzhledu v průměru devětkrát denně. Většina nad ním přemýšlí nejvíce ráno, než odchází z domu. Třetina pak nad ním přemýšlí před spaním. Myslím si, že když dívka přemýšlí nad svým vzhledem, tak na tom není nic špatného. Přeci jen se chce líbit a muži mají rádi, když o sebe jejich slečna dbá.
ležící dívka v trávě
Pokud máte partnerku nebo jste dáma, tak jste určitě už v životě zažili to rozhodování po ránu. Jedná se o dilema, kdy nevíte, co si vzít na sebe. Tímto problémem se zabývají celkově asi jeden rok života. Průměrně každá stráví každé ráno asi patnáct minut tím, že neví, co na sebe.
Muži řeknou denně cca sedm tisíc slov denně. Zatímco opačné pohlaví jich řekne asi třináct tisíc. Je na tom však pár pozitiv. V dětství začínají mluvit dříve než chlapci a v pozdějším věku mají větší slovní zásobu. Dokážou tvořit složitější věty atd.
Už jste slyšeli o tom, proč se dožívají delšího života než pánové?
Žijí déle než muži, protože jejich imunitní systém stárne pomaleji.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup