Na rozloučení se svobodou se připravují kamarádi ženicha dost podrobně. Víte, že se můžete rozloučit s ženichovou svobodou jako chlapi! Jako skuteční muži, aniž by se nevěsta musela obávat nahých žen kolem jejího vyvoleného? Co Vám říká laser game?

billboard-right(1)

To Vás asi nenapadlo, viďte?
Při soustavném přemýšlení o tom, které noční podniky obejdete, a kolik toho vypijete, byste mohli zvolit nějakou tu inovaci, nemyslíte? Vždyť je to klišé, které se dá lehce překonat. Co kdybyste zvolili laser game, která bude tak trochu připomínat boj o svobodu i v manželství?

  • Dokáže ženich zvítězit, jako nejlepší agent?
  • Stane se vůdčím typem vítězné skupiny, nebo bude jen členem skupiny poražené?
  • Dokáže přijmout porážku, nebo se s ní nesmíří a vyzve tým k dalšímu kolu?

I to svědčí o jistém obrazu budoucího manžela.
Tak to je tedy bomba, viďte? Do toho byste měli jít. Takovou rozlučku ze svého srdce nikdo z Vás totiž nedostane do konce Vašich dnů. A má to grády! Není taková rozlučka se svobodou podstatně zábavnější? A po každé laser game se můžete společně posilnit u stolu, než na Vás přijde řada k další bojové hře. Vy si totiž můžete zapykat, třeba všechny typy laser game předem! Času máte dost!

DSC_0208

Asi už máte zvoleno, že ano?
Jestli opravdu uvažujete o netradičním pojetí rozlučky se svobodou pro svého nejlepšího kamaráda, rozhodně neprohloupíte, když se rozhodnete pro jedinečnou a naprosto geniální laser game! Rozlučka se stane neopakovatelným zážitkem. A to nejen pro Vás, ale hlavně pro ženicha, který čekal něco docela jiného. A možná se i trochu obával. Určitě se mu uleví, ale zároveň ho uchvátí nadšení. A co teprve potom, až se hry skončí! Svatební den potom zvládne levou zadní!
S největší pravděpodobností už máte stejně vybráno, viďte? Nápad s laserovou hrou je víc, než dobrý. Věřte, že jste se rozhodli správně!