Již několik let podnikáte, a ačkoliv se vám obchody daří, rozhodně nevykazujete stabilní výši zisku. Některý rok se vám daří více, jiný méně. Stojíte však před otázkou, jakým způsobem pořídit nové vybavení pro vaši dílnu, když vám banka zamítla úvěr. A proč vám jej zamítla? Protože posuzuje vaši bonitu podle výše daňového přiznání, které však nemusí odpovídat skutečnosti. Ti, kdo uplatňovali nebo uplatňují výši nákladů pomocí paušálu nebo využívají různých metod ke snížení daňového základu, rozhodně mají dostatečně vysoké příjmy na to, aby splácení úvěru zvládli zcela bez problémů.

hodnota mincí

Pro banky jsou takoví klienti nedůvěryhodní. Naštěstí se podnikatelé mohou obrátit na nebankovního poskytovatele půjček, který jim rád podá pomocnou ruku. Vhodným produktem pro financování potřeb v podnikatelské sféře je americká hypotéka bez registru. Proč by měla zajímat právě vás? Protože je velmi flexibilní a přizpůsobí se vašim potřebám. Nejisté podnikatelské prostředí znamená velké výkyvy v příjmech, a proto si můžete dovolit někdy zaslat vyšší splátku a někdy zase nižší. Nevadí! Americká hypotéka počítá úrokovou míru podobně, jako kontokorent u bankovního účtu. Výše úroků je vyčíslena podle aktuální výše vyčerpané částky. Tedy platíte jen za ty peníze, které aktuálně dlužíte. Pokud potřebujete další čerpání, můžete si znovu vypůjčit, a to až do výše stanoveného limitu.

opálené ruce

A dobrý obchod by nebyl dobrým obchodem, bez celé řady dalších výhod. Jistě vás bude zajímat i to, že celý úvěr můžete předčasně splatit. Nemusíte se obávat ani o změny úrokové sazby. Netýkají se vás žádné fixační lhůty. Sjednaná úroková míra platí po celou dobu splácení úvěru. A ta může být opravdu dlouhá. Třeba i třicet let.

Po vyplnění kontaktního formuláře se i vy můžete dozvědět, jaká výše úvěru je připravena pro vaše podnikatelské aktivity.