Síla přírody je mnohem mocnější, než si na první pohled umíme představit. Často její sílu podceňujeme a uchylujeme se k chemickým prostředkům. Málokoho totiž napadne, že se stačí obrátit k přírodním produktům, které vyřeší naše potíže a bolesti. Není to žádná alchymie a ezoterika, jde o zcela běžný způsob, jak vyřešit a vyléčit náš zdravotní problém. Přírodní prostředky dokáží léčit nejen zdravotní komplikace ale také psychickou nerovnováhu a jiné psychické potíže. A jak se obrátit k přírodě jako k léčiteli? Začněte třeba u nerostů a minerálů. Nezapomínejte, že právě ty tu byly od samého počátku a stále na zemi jsou.

svíce achátový

Mají velkou moc a léčivou sílu, která umí vyřešit spoustu problémů, s nimiž se můžete potýkat. Zásluhu na tom mají zejména léčivé kameny a minerály. Každý z nich má totiž jinou sílu a dokáže vyléčit jiný zdravotní problém. A v čem všem mají tyto drahé kameny zásluhu a co dokáží? Drahých kamenů a minerálů existuje velké množství a každý kámen má svou speciální moc a sílu. Vybírat si můžete mezi různými vzhledy a oblíbeností minerálů a samozřejmě také dle léčivých účinků. Kameny například mohou podporovat tvůrčí schopnost, asertivitu, odvahu, ale také hojnost a bohatství. Dokáží snížit míru stresu, strachu, nejistoty a napětí. Některé kameny dokáží přitahovat více lásky, optimismu, klidu a vyrovnanosti. Mezi takové oblíbené kameny patří ametyst, jaspis, růženín, avanturín, tyrkys, lávový kámen, citrín, achát a podobně. Každý kámen má svou speciální moc a sílu!

achátový svícen

A v jaké podobě je nejlepší u sobě kameny mít? Samozřejmě si můžete pořídit kámen v nejrůznější velikosti a čerpat sílu přímo z něho. Ale kameny mohou taky posloužit jako dekorace a ozdoba těla. Vyrábějí se z nich nejrůznější přívěšky, náramky a náušnice. Velmi oblíbené jsou ale také svícny z minerálů a drahých kamenů, které nejen že zpestří vaši místnost, ale také vám předají svou moc a léčivé účinky. Doporučuje se vybírat si vhodné kameny k vašemu znamení zvěrokruhu či také dle problému, který potřebujete řešit. Kameny je vhodné nabíjet na přímém slunci a poté z nich můžete čerpat nekonečnou energii a sílu!