Mezi bydlením v podnájmu a životem ve vlastním domě je obrovský rozdíl. Vlastně je to tak, že všechno je lepší, než neustále utápět peníze v drahém nájmu, nemoci své bydlení nijak ovlivnit, anebo případně žít s dalšími lidmi, se kterými vlastně bydlet vůbec nechcete. Když budete žít pod vlastní střechou, ať už v bytě anebo v domě, budete žít svůj život podle vlastních pravidel, a to je zásadní!

key-677851_640

Kde vzít dostatek peněz na bydlení?

Kde vzít dostatek peněz na vlastní bydlení, to je zásadní otázka, od jejíhož vyřešení se všechno odvíjí. A každý, komu se podaří najít uspokojivou odpověď, může začít stavět, anebo si koupit byt. Většina lidí řeší tento problém prostřednictvím hypotéky na bydlení. Anebo tomu tak alespoň bývalo. V současnosti je situace mnohem složitější, protože nerostou pouze ceny nemovitostí a hypoték, ale také nároky, které musíte splnit, abyste se stali úspěšným žadatelem o půjčku. Ve výsledku u tak celá řada lidí na vlastní bydlení nikdy nedosáhne.

Levné, a přitom plnohodnotné bydlení

Na druhou stranu, levné, a přitom plnohodnotné bydlení mají lidé na dosah ruky. Ani proto nemusí nic moc udělat, a už vůbec nemusí usilovat o drahou hypotéku.

Řešení má jméno mobilheim!

To, co v takové situaci potřebujete nejvíce ze všeho, je mobilní dům, ten má sice malou podlahovou plochu (srovnatelnou s malým panelovým bytem), ale za to vám nabízí plnohodnotné bydlení na vlastním pozemku (anebo na tom pronajatém). Najdete v něm vše, co člověk ke spokojenému životu potřebuje. Když se ocitnete uvnitř, tak rozdíl oproti běžnému menšímu bytu ani nepoznáte.

key-249047_640

Ovšem to, co pocítíte, je cena, za jakou si tuto stavbu můžete dopřát. Ve vlastním tak můžete bydlet už za jeden milión korun. A jistě uznáte, že takovou sumu peněz si můžete půjčit naprosto bez potíží prostřednictvím malého úvěru, anebo si potřebou částku zvládnete i sami našetřit – a to v dohledné době.