Celoroční mobilní dům od Lavarohouse.cz je ideální příležitost pro všechny, kdo touží po vlastním bydlení, ale nechtějí za něj vydat i peníze, které zatím nevydělali. Takže pokud i vás trápí otázka bydlení, anebo přesněji to, že na něj nemáte dostatek peněz a nechcete riskovat drahou hypotéku, sáhněte po stavbě bez pevných základů, která vám nabízí stejný komfort jako jiné typy bydlení, ovšem za mnohem přijatelnější cenu.

Lidé se často obávají, aby jim v takovém bydlení něco nechybělo. Mají strach, že se bude jednat o nějaké provizorium, anebo o netradiční stavbu, která do našich podmínek nezapadá. Nic z toho není pravda a vy se o výhodách a případných nedostatcích mobilheimů můžete přesvědčit na vlastní oči v centru vzorových staveb. To je ideální způsob, jak si udělat obrázek o tom, jak takové stavby vypadají, a zda je to to, co hledáte.

klic na ruce

Bydlet můžete i bez hypotéky

Jejich velkou nespornou výhodou je jistě to, že vás nezatíží rizikovou hypotékou.

Mnoho lidí se vrhá na hypotéky, protože se jedná o jediný způsob, jak si zajistit dostatek peněz na bydlení. A to i přes to, že to s sebou nese nemalá rizika do budoucnosti. Nejen, že vás vysoká dlouhodobá půjčka zatíží na desítky let dopředu, ale ještě navíc se kdykoli může stát, že nebudete schopni splácet a o své bydlení přijdete.

Zajistit si jeden milión na život v mobilním domě je mnohem snazší. Hypotéku proto potřebovat nebudete, a pokud nemáte dostatečné úspory, vystačíte si jen s malým krátkodobým úvěrem.

Takže když budete skromní a zvolíte menší podlahovou plochu na úkor luxusu, budete díky tomu svobodní a bez závazků.

chata v lese

Stavba, která bude měnit adresu s vámi

A to třeba i proto, že se jedná o stavbu bez pevných základů, což v praxi znamená, že ji můžete vzít kamkoli s sebou. Jakmile se rozhodnete stěhovat, váš majetek vás může na novou adresu následovat. K jeho umístění nepotřebujete ani stavební povolení.