Metoda invisalign nabízí opravdu skvělé možnosti v oblasti estetického působení rovnátek. Díky tomu, že nabízíme ortodontickou léčbu,která je realizována pomocí estetického systému invisalign, tak nebudete mít komplexy z toho, že máte z rovnátka. Je to sada průhledných snímacích fólii z plastu, která je přímo na míru vyrobená dle posouzení vady a dalších parametrů,které určí ortodontisty.Tyhle fólie se nosí jak přes noc, tak i přes dena je také nutné uzpůsobit k tomu hygienu vaší dutiny ústní.

obtisk

Dostanete celou sadu, která bude označena dle čísel a každých14 dní se mění za tu novou, která je v pořadí a je vždy o něco blíže k výsledku, kterého chcete dosáhnout. Bude vám to pomalu rovnat zuby, ale vy to ani nepocítíte, protože ty změny budou opravdu tak malé, že si na to vaše zuby rychlezvyknout a výsledky jsou opravdu skvělé, ale je důležité dbát na to, že tělo bude mít tendenci se dostat zpátky do původního stavu a podle toho je třeba i dodržovat veškerá doporučení od vašeho ortodontisty.

zuby

Estetika

Hlavní výhodou tohoto systému je hlavně to, že to nejde vidět. Je to průhledné, a proto se nebudete cítit ve společnosti špatně.Hlavně u starších lidí či dospělých, kdy už použití rovnátek není tak běžné, jako u teenagerů a malých dětí. Dříve takové možnosti nebyli a proto, se sahá po těchtosystémech, které jsou průhledné a můžete si narovnat zuby i ve třiceti nebo čtyřicetiletech. Nikdy není pozdě, na to, abyste udělali takové rozhodnutí, díky kterému se budete cítit dobře. Tyhle fólie se musí nosit 22 hodin denně.Vše je modelován v 3D programu, který je přesně na tohle určený.Jedinou nevýhodou je to, že musíte opravdu spolupracovat a musíte dodržovat opravdu přesně.Další nevýhodou pro některé lidi může být vyšší cena. Uvidíte, že výsledky budou skvěle a budete se zase moci usmívat, jak se usmívalidříve nebo ještě nikdy. Už se nebudete muset za sebe stydět.