Šperkem potěšíte každou ženu, již od útlého věku. Ženy se chtě líbit a šperky jim dodávají na půvabu. Zaměřte se na výběr šperku a neuděláte chybu. Šperk nemusí být hned z toho nejdražšího kovu, ženu potěší již to, že jste si na ni vzpomněli a vybrali jí něco krásného a originálního.
originální prsten
Náušnice
Náušnice jsou u nás asi nejrozšířenějším druhem šperku, který se malým holčičkám aplikuje, už v útlém dětství – většinou již v kojeneckém věku. Pokud vybíráte Náušnice pro ženu, řiďte se především tím, jaké náušnice již žena nosí – zda si potrpí spíše na eleganci, nebo má ráda okázalost. Pokud ženu, kterou chcete obdarovat, aspoň trochu znáte, pak neuděláte nikdy chybu. Mezi decentními náušnicemi jsou oblíbené třeba perličkové, nebo jednoduché pecky vsazené do uší. Můžete se zaměřit na motiv, který může být nějakým způsobem osobní.
Náhrdelník
Náhrdelník volí většina žen spíše pro výjimečné příležitosti, jako jsou slavnosti, svátky či třeba plesy. To ale neznamená, že jich nemůže mít doma hned několik. Obdarujte ženu krásným náhrdelníkem z dražšího kovu, který bude mít jako doplněk k večerní róbě, nebo jej bude moci nosit klidně každý den do práce. Proč taky ne? U náhrdelníků neuděláte chybu, pokud jej pořídíte v kombinaci s náušnicemi. Zaměřit se můžete také na drahé kameny, pak je ale dobré vědět, na jaký kámen si žena potrpí.
ametystový náramek
Náramek či prsten
Náramky i prsteny jsou velice oblíbené u žen všeho věku. Pokud chcete ženu opravdu potěšit, zvolte neobvyklý šperk, který ji potěší a udělá jí velkou radost. Šperk můžete nechat udělat na zakázku, popřípadě vybrat některý autorský šperk. Autorské šperky jsou originální a krásné. Budete tak mít jistotu, že nebude stejný šperk obdivovat na každé druhé kolegyni v práci, ale bude si připadat opravdu jedinečně. V případě náramků můžete volit klidně kombinaci kovu a kůže či jiného materiálu, dle stylu dané ženy.