Možná si říkáte, proč byste zrovna vy měli nakupovat zboží z bambusu. Rozhodně se budete divit, protože zboží z bambusu je opravdu úžasné. Právě bambusová viskóza má velké množství pozitivních vlastností. Například takové oblečení z bambusu je velmi pohodlné a jemné. Je vhodné dokonce i pro alergiky. Dokáže do určité míry dokonce odvádět i pot od těla. Má navíc antibakteriální vlastnosti, takže pokud se vám například podaří nějaké to tričko propustit, nijak nezapáchá.
Víte, co je opravdu velkou výhodou, kromě toho všeho, co jsme již zmiňovali? Právě bambusová viskóza uchovává příjemnou teplotu, takže v létě chladí a v zimě hřeje. Je tedy ideální pro ty, kterým je pořád teplo nebo zima.
stěna z bambusu.jpg
Vlákno si získalo opravdu velkou oblibu. Možná si říkáte, co si vlastně pod bambusovou viskózou představit. Představte si vlákno, které je vyrobeno z rostlin druhu Bambusu. Zajímavostí je, že právě Bambus je tou nejrychleji rostoucí rostlinou na Zemi. Vzhledem k tomu, že je opravdu antibakteriální, při jeho pěstování se nepoužívají žádné pesticidy.
Kromě oblečení se také bambus hojně využívá v ložnici nebo koupelně, jelikož je asi třikrát savější než bavlna. Navíc ani po praní nikdy nezvrtne, takže se není čeho bát. Zůstane stále měkký a hebký. Skvěle se hodí nejen pro ložní prádlo, ale také jako osušky nebo ručníky.
Pokud někomu věnujete například jako dárek bambusový ručník, pak můžete věřit tomu, že se bude jednat o lásku na první dotek. Ta dokonalá hebkost ohromí každého. Každého si totiž ihned získá.
bambus pro štěstí.jpg
Jedná se také o ideální dárek pro toho, kdo miluje elegantní styl. Takový černobílý nebo tyrkysový design s ornamentálními vzory nikdy z módy nevyjde. Navíc se nemusíte při využívání bát ani toho, že by se do nějakého z interiéru nehodil.
Jestliže chcete každý večer ulehat do měkkého a jemného ložního prádla, pak byste si rozhodně měli takové ložní prádlo z bambusu pořídit. Uvidíte, že nebudete litovat.