Pro všechny, kteří se věnují krejčovskému řemeslu, pro každého komu je látka, nitě, nůžky a šicí stroj vlastní, máme připravenou jedinečnou nabídku! Sami víte, že málokterý oděv se obejde bez knoflíků, háčků, patentek a hlavně zipů. Jen těžko si dokážeme představit dnešní dobu bez využití tohoto praktického uzávěru. Ovšem pokud šijeme ve velkém, pak někdy může nastat problém se sháněním konkrétního zipu, v konkrétní barvě a provedení. A právě proto je tady špičkový online obchod, který nabízí kvalitní zipy v metráži a v jakékoli barvě.
jezdec a zip
Vždy ustřihnete požadovanou délku, opatříte jezdcem a můžete všívat do oděvů. Velkou výhodou je, že metráž je oproti kusovému provedení daleko levnější a tudíž dostupnější všem. Podívejte se na naše stránky a bez problémů vybírejte z mnoha provedení. Nabízíme jak krajkové, tak kostěné, spirálové, nebo například skryté. Kvalitní provedení oděvu samozřejmě vždy záleží na šikovnosti a vkusu švadleny, nebo krejčího. Ale není to pouze o zručné řemeslnosti! Je potřeba, aby využíval kvalitní komponenty pro vlastní výrobu.
V dřívějších dobách bylo naprosto samozřejmé šití všech oděvů v předních salónech. Doba první republiky je toho zářným příkladem.
zipy a oděvy
Prvorepublikové modely jsou vypracované do posledního detailu a dámy je uměly nosit. Postupem času však komunistické éra zničila vkus a eleganci a nahradila ji prakticky uniformní módou, kterou jste mohli vidět na každé druhé ženě na ulici. Pak přišla revoluční doba a euforie všeho zpoza hranic. Na kvalitu se nekoukalo, hlavně, že zboží bylo z dovozu. Hlad po západních věcech na určitou dobu vytlačil kvalitní a poctivé krejčovské řemeslo. Dnes už je naštěstí všechno jinak. Nejenom dámy, ale i muži si uvědomili, že elegance na míru je vizitka, co rozhodně stojí za to. A tak se zase znovu navrací poptávka po kvalitních šatech, které jsou vyrobeny a ušity rukama profesionálních výrobců.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup